Hesap Oluştur

Iptal
X

Daha fazla göster

Atık Su

Atık suların konutsal, ticari ve endüstriyel yapılardan arıtma tesislerine taşınması güvenilir ve sağlam sistemlere bağlıdır. Wavin Pilsa plastik boruları atık suyun bertaraf edilmesinde kalitesi ispatlanmış sistemlerdir.

Bina İçi Tesisat

Wavin, binalardaki atık suları yönetebilmek için sizlere kapsamlı sistemler ve ürünler sunmaktadır. Özel projelerinizin gereksinimleri doğrultusunda size en uygun Wavin Pilsa sistemini ve malzemelerini seçiniz.

Çözümleri göster

Sessiz Boru Sistemi

İnsanlar binalarındaki sıhhi tesisatların sessiz olmasını istemektedir. Birçok durumda kabul edilebilir ses seviyesi yerel mevzuatlara gore belirlenmiştir. Wavin sizlere eksiksiz ve sağlam sessiz boru sistemleri sunmaktadır.

Çözümleri göster

Koku Önleme

Wavin lavabolar, duşlar, banyolar ve klozet için sifon, koku önleyici ve bağlantı parçaları ile kapsamlı bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Ürünlerimiz uzun süre kullanım için dayanıklı olup montajı kolaydır. Buharlaşmadan kaynaklanan kokuları önlemek için tasarlanmış susuz koku önleyicilerimiz ile kokusuz bir sıhhi tesisat sistemine sahip olabilirsiniz.

Çözümleri göster
Bu site çerezleri kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederek çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Katılıyorum
E-Posta bize