Hesap Oluştur

Iptal
X

Daha fazla göster

PVC Temiz Su Boru

PVC borunun mucidi olan Wavin, PVC Temiz su hatlarında Türkiye de ve Dünya da en önde gelen firmadır. PVC temiz su borularımızı uzun servis ömürleri, korozyona uğramama, yer hareketlerinden minimum etkilenme gibi özelliklerinden dolayı tercih edilmektedir.

Bileşenleri göster
PVC Temiz su
Somer Kavuzlu Somer Kavuzlu Proje Satış Yöneticisi Destek için lütfen iletişime geçiniz

Genel Bakış

Uygulama

Uygulama

Temiz su taşıması konusunda ilk akla gelene en etkili çözüm olan PVC borular her geçen gün üzerinde yapılan geliştirme ve iyileştirmeler ile yıllardır temiz su uygulamalarında güvenle kullanılmaktadır.

Ürün Çeşitliliği

Ürün Çeşitliliği

Standart PVC borularımız 20mm den 400mm çap aralığında 4, 6, 10 ve 16 atü basınç dayanımına uygun olarak üretilmektedir. Birleşim noktaları olarak yapıştırma yada geçme muflu olarak seçenekler ile farklı boylarda ve ağırlıklı olarak siyah ve koyu gri renklerinde olmak üzere farklı renklerde üretim seçenekleri mevcuttur.

Bağlantı Seçenekleri

Bağlantı Seçenekleri

PVC Temizsu borularımızı yapıştırma ve geçme muflu olarak üretilmektedir. Ek parça çeşitliliğimiz PVC Temizsu da da mevcuttur. Ayrıca farklı ihtiyaçlar için özel ek parçaları sunabilmekteyiz.

Sırada Ne Var ?

PVC temizsu borularımız Wavin geliştirme merkezi tarafından geliştirilmekte ve daha sağlıklı, daha çevreci, daha ekonomik PVC borular belli aralıklar ile geliştirilerek tüketiciler ile paylaşılmaktadır. Bu geliştirmelerin en sonuncusu olan yeni nesil PVC borumuz hakkında bilgi almak için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Bu site çerezleri kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederek çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Katılıyorum
E-Posta bize