Hesap Oluştur

Iptal
X

Daha fazla göster

Hep2O Pushfit Sistemi

Wavin’in Hep2O PushFit serisi esnek polibütilen boruyu direkt olarak bakır boruya bağlama imkanı sağlar. Bu ürün en yüksek akış gücünü vermek için tasarlanmıştır. 40 yıllık deneyimin sonucu olağanüstü dayanıklılığıdır. Ek parçaları sökülüp tekrar takılabilme özelliğine sahiptir.

Bileşenleri göster
Murat Davulcu Murat Davulcu Proje Satış Yöneticisi Destek için lütfen iletişime geçiniz

Genel Bakış

Esnek ve çok amaçlı

Wavin’in Hep2O PushFit ürünü kendi polibütilen borusuyla olduğu gibi bakır ile de kolayca kullanılır. Sizlere 300’ü aşkın, yüksek performanslı polibüliten plastik ya da pirinç ek parça çeşidi sunuyoruz.

Secure installation

Güvenilir montaj

Wavin’in In4Sure güvenlik özelliği sayesinde güvenilir montaj servisi alırsınız. Bağlantı yapıldığında boru ya da ek parçayı kontrol edip mükemmel uyumu kendiniz görebilirsiniz.Ek parçalar sistemdeki boru ve ek parça israfını %100 önlemekte ve maliyetleri düşürmektedir.

Demounting

Demonte Edilebilme

Herhangi bir durumda Hep2O ek parçalarını borulardan sökmek isterseniz bunu hızlı, güvenilir bir şe yapabilir, söktüğünüz ek parçaları tekrar kullanabilirsiniz. Demonte edilebilir ve tekrar kullanılabilir ek parça sistemi Hep2O sistemini rakipsiz kılmaktadır.

What’s next?

Sırada ne var?

Hep2O PushFit sistemleri Wavin’in iç ve dış çevre ürün serisinin bir parçasıdır. Wavin’in temiz su - pis su, ve yüzey ısıtma – soğutma sistemlerini keşfedin. İhtiyaçlarınız ve hedefleriniz için bizimle iletişime geçin.

Bu site çerezleri kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederek çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Katılıyorum
E-Posta bize