Hesap Oluştur

Iptal
X

Daha fazla göster

Kompozit BAZALT Boru

Wavin Pilsa'nın yenilikçi malzemelerle ürettiği Basalttherm, yüksek sıcaklıklarda yüksek basınçlara ihtiyaç duyulan uygulamalarda güvenle kullanılmaktadır.

Bileşenleri göster
Özlem ÖZER Özlem ÖZER Üst Yapı Ürün Müdürü Destek için lütfen iletişime geçiniz

Genel Bakış

Uyumlu ve Güvenli Kaynak

Wavin Pilsa'nın bütün geleneksel PPR sistemleri gibi yenilikçi malzeme ile üretilmiş olan PPR-CT Basalttherm boruları da homojen olarak kaynak yapılabilir yapıda olup tüm PPR ek parçaları ile sorunsuz olarak kaynak yapılabilmektedir.

Ürün Gamı

Yeni nesil Basalttherm borularımız 20-110 mm çaplar arasında üretilmektedir. Basınç dayanımı olarak atü yerine SN ile sınıflandırılmaktadır. Basalttherm boruları standart PPR borular ile sorunsuz kaynak yapılabilmektedir.

Yenilikçi Bazalt Katkı

Basalttherm i diğer kompozit borulara göre eşsiz kılan özellikleri veren hammadde doğal kaya liflerinden elde edilen Bazalt malzemesidir. Bu malzeme yeni nesi PPR-CT hammadde ile birleşince ortaya yüksek sıcaklıklardayüksek basınçlara dayanıklı borular ortaya çıkmaktadır. Dış ve iç katman yeni nesil Tip4 PPR-CT malzeme olup orta katman Bazalt lifleri ilaveli PP-CT malzemedir. Pilsa Basalttherm boruları aynı basınçtaki klasik kompzit borulara göre daha geniş iç çapa sahiptir.

Sırada ne var ?

Wavin Pilsa Basalttherm alanındaki en yeni nesil boru grubunda yer almaktadır. Rakipsiz özellikleri ile bu alandaki bir çok ihtiyacınızı sorunsuz bir şekilde karşılama kapasitene fazlası ile sahiptir. Farklı ihtiyaçlarınız için bizlere başvurabilirsiniz.

Bu site çerezleri kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederek çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Katılıyorum
E-Posta bize