Hesap Oluştur

Iptal
X

Daha fazla göster

Haberler

.

.

06 Ekim 2017 Cuma

Ustalarımıza özel "Wavin Pilsa ile Kim Tutar Seni Kampanyamız" 9 Ekim Pazartesi günü yeniden başlıyor!

Daha fazla

Wavin Chemidro ile ısıtma ve soğutmada tek çözüm

Wavin Chemidro ile ısıtma ve soğutmada tek çözüm

25 Eylül 2017 Pazartesi

Wavin Chemidro’nun yerden ısıtmadaki uzmanlık bilgisini Türkiye pazarına taşıyan şirketimiz, toplam 104 daireden oluşan, Şanlıurfa’da ilk olarak yerden ısıtma ve serinletmenin aynı anda uygulandığı Naturel Park Evleri projesinin devreye alımını başarı ile gerçekleştirdi.

Daha fazla

Wavin Chemidro Yerden Isıtma Sistemi

Wavin Chemidro Yerden Isıtma Sistemi

23 Ağustos 2017 Çarşamba

Wavin Chemidro yerden ısıtma sisteminin pazara sunduğu birçok yenilik göze çarpıyor. Uzun yıllardır, konvansiyonel sistemlere sağladığı Pe-xb ve Pe-RT boruların önemli tedarikçisi konumunda olan Wavin Pilsa; bundan sonra proje desteğiyle birlikte komple sistem çözümcüsü olarak sektörde yer almaya hazırlanıyor.

Daha fazla

Sifonik Sistem nasıl fark yaratıyor?

Sifonik Sistem nasıl fark yaratıyor?

15 Ağustos 2017 Salı

Sifonik Sistem; çatılar, teraslar ve peyzaj alanlarındaki yağmur sularını, hatlarda oluşturulan vakum kuvveti ile toplayıp deşarj eden ve binadan uzaklaştıran sistemdir. Çeşitli tip ve metrekarelerdeki alanlara uygulanabilir. İyi bir sifonik sistem; kaliteli malzeme, gelişmiş yazılım ile yapılan hesaplama ve iyi uygulama işçiliğinin sonucunda oluşmaktadır. Bu üç temel ihtiyaçtan herhangi birinde problem yaşanırsa, sistemden istenilen verim alınmaz.

Daha fazla

Artı ve eksileri ile BIM/Revit Kullanımı

Artı ve eksileri ile BIM/Revit Kullanımı

08 Ağustos 2017 Salı

BIM’e uyum süreci sadece Wavin için değil tüm BIM modelleme sistemi kullananlar için önemli bir konudur. Mimarlar, mühendisler ve BIM modelleme uzmanları işlerini düzgün, hızlı, kolayca ve uygun maliyetle tamamlamak için en iyi araçları kullanmak isterler. Avrupa genelinde, BIM değişik düzeylerde karşımıza çıkıyor. Hollanda, İngiltere ve Fransa’da tasarım ve planlama aşamalarından başlanarak sıklıkla kullanılıyor. Italya ve Polanya gibi ülkelerde ise henüz pek kullanılmıyor. Peki, Avrupa genelinde BIM adaptasyonunu etkileyen pozitif ya da negatif etmenler nelerdir?

Daha fazla
Daha fazla göster
Bu site çerezleri kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederek çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Katılıyorum
E-Posta bize