Hesap Oluştur

Iptal
X

Daha fazla göster

Eğitim

Karmaşık Yapılarda Doğru Çözümlere Hızlı Cevap

Karmaşık Yapılarda Doğru Çözümlere Hızlı Cevap

UNIQ Kültür Merkezi

İstanbul şehrinin en önemli finans ve ticaret merkezinde yer alan UNIQ İstanbul, yemyeşil bir ortamda binalardaki çevre dostu ve enerji tasarrufu yapan uygulamaları sayesinde Leed Sertifikasına da sahip olacaktır. Toplamda 4 ana bloktan oluşan bu kompleks; iş, sanat, kültür ve eğlence hayatını birarada sunmaktadır. Toplamda 75.000m2 kapalı alanı ve 25.000m2’ den fazla yeşil, çakıl ve teras tip çatıyı bünyesinde bulunduran bu kompleks; sifonik yağmur suyu drenajında Wavin tercih etmiştir.

Referans göster

Sürdürülebilirlik Gündemimizin En Üst Sırasında

Sürdürülebilirlik Gündemimizin En Üst Sırasında

Meadway Engelli Çocuklar Eğitim Kurumları

Proje geliştiricileri, Meadway Eğitim Kurumu binasının, İngiltere hükümetinin sürdürülebilir inşaat vizyonunda önemli bir örnek teşkil etmesini istemişlerdir. Yüksek etkinlik için zemin altı sistemlerde ihtiyaç duyulan düşük sıcaklıklar, enerji tüketimini %30 seviyesinde azaltmaktadır. Sürdürülebilir bu çözüm, binanın BREEAM mükemmellik sertifikasını alması için de ayrıca kritik bir rol oynamaktadır. Wavin İngiltere’nin yüzey ısıtma ve soğutma alt birimi olan Warmafloor, bu konudaki çözümü sunmuştur.

Referans göster

Süreklilik Ve Konfora Ulaşmak İçin Daha Az Enerji Kullanımı

Süreklilik Ve Konfora Ulaşmak İçin Daha Az Enerji Kullanımı

Leicester Öğrenci Birliği - Sürdürülebilirlik Ödülü

Leicester Üniversitesi Percy Gee Öğrenci Topluluğu Binası £17 milyon’luk yeniden geliştirme projesiyle hayata geçirildi. Çevre alanında 20 ödüle layık görüldü. Aynı zamanda BREEAM sertifikasının “excellent” derecesini de alarak yılın Leicestershire Binası ödülünü almaya hak kazandı. Proje İngiltere’den finale kalan tek projeydi. Wavin’in çözüm ortağı Warmafloor tarafından yerden ısıtma uygulaması yapılmıştır.

Referans göster
Bu site çerezleri kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederek çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Katılıyorum
E-Posta bize