Hesap Oluştur

Iptal
X

Daha fazla göster

Ev ve Apartmanlar

Naturel Park Evleri - Şanlıurfa

Naturel Park Evleri - Şanlıurfa

Wavin Chemidro ile ısıtma ve soğutmada tek çözüm

Wavin Chemidro’nun yerden ısıtmadaki uzmanlık bilgisini Türkiye pazarına taşıyan şirketimiz, toplam 104 daireden oluşan, Şanlıurfa’da ilk olarak yerden ısıtma ve serinletmenin aynı anda uygulandığı Naturel Park Evleri projesinin devreye alımını başarı ile gerçekleştirdi.

Referans göster

Yeni SiTech+ otellerin gözdesi oldu.

Yeni SiTech+ otellerin gözdesi oldu.

Kocaeli – Bureau Hilton Double Tree

SiTech+’ın mükemmel ses izolasyonu sağladığı yüzlerce otel referanslarından en yenilerinden biri Kocaeli Double Tree By Hilton oldu. Doubletree by Hilton, Kocaeli’nin oldukça merkezi bir konumunda muhteşem doğal güzellikleri ile Sapanca’ya 15 dk, şehir merkezine 10 dk, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 60 dk, Cengiz Topal Havalimanı’na ise 3 dk uzaklıkta bulunan projede SiTech+ sessiz atık su sistem boru ve ek parçaları tercih edilmiştir.

Referans göster

Wavin Sitech Sistemi Sayesinde Konforlu Yaşam

Wavin Sitech Sistemi Sayesinde Konforlu Yaşam

35. Sokak Konut Projesi

Türkiye’nin en büyük çelik konut projesi: 35.Sokak, Akşan Yapı, İzmir’in Karşıyaka çıkışı Ulukent’te 200 milyon TL büyüklüğündeki, 130.000 metrekarelik bir alana sahip 35. Sokak Projesi’ni Kasım ayı itibari ile hayata geçirdi. Çelik yapı sistemi ile İzmir‘in deprem sorununa çözüm üreten, komşuluk ilişkilerinin korunduğu, müstakil bir hayat sunan, Türkiye’nin ve inşaat sektörünün ilklerini üreten, çevreyle dost bir proje hayata geçirilmiş oldu. Konutların atık su sistemlerinde tercih edilen Wavin Sitech üç katmanlı sessiz boru ve ek parçaları sayesinde bina kullanıcılarının sessiz, huzurlu ve konforlu bir hayat sürmesi sağlanmış oldu.

Referans göster

Huzurlu Bir Yaşam İçin Düşük Ses Seviyeli Sistemler

Huzurlu Bir Yaşam İçin Düşük Ses Seviyeli Sistemler

Rieder Rezidans

Rotterdam’ın güneydoğusunda, Rieder Borgh topluluğu yaşamaktadır. 16 katlı Rieder Tower, 79 elit dairesi ile bölgedeki en büyük binalardan biridir. Binada birçok Wavin Sistemi, hızlı ve etkin şekilde, yaşayanlar için sessiz bir ortam oluşturmak için lisanslı Unica tesisatçıları tarafından uygulanmıştır.

Referans göster
Bu site çerezleri kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederek çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Katılıyorum
E-Posta bize