Hesap Oluştur

Iptal
X

Daha fazla göster

Havaalanları & Tren Işletmeleri

Karışık ve Zor Bir Projede Mükemmel Bir Ürün Karışımı

Karışık ve Zor Bir Projede Mükemmel Bir Ürün Karışımı

Belçika’nın En Uzun Demir Yolu Tüneli

Antwerp Liefkenshoek demir yolu, Avrupa’nın en yoğun limanına uzanan bir taşıma yoludur. Shelt nehrinin altından geçen demir yolu tüneli, Avrupa çapındaki demir yolu dağıtım ağı ve liman arasında kritik öneme sahip bir bağlantıdır. Etkili tünel drenajı vazgeçilmez bir öneme sahiptir. Wavin ürünleri bu projeye katkı sağlamaktır.

Referans göster

Akıllı Drenaj Sistemi Estetik Görünüm

Akıllı Drenaj Sistemi Estetik Görünüm

Utrecht Toplu Taşıma Terminali

Utrecht merkez istasyonu Hollanda'nın ana tren istasyon merkezi olup, yoğun ve bölgesel toplu taşıma terminalidir. Geleceğin ihtiyaçlarını karşılamak üzere dünyaca ünlü Mimar Benthem Crouwel tarafından binanın 2016 yılına kadar yılda 100 milyon yolcunun seyehat etmesine olanak sağlayacak şekilde tasarlanması talep edildi. Binanın en büyük özelliği Wavin QuickStream sifonik drenaj sisteminin faydalarından yararlanacağı eğimli çatısıdır. Wavin QuickStream yağmur tahliyesinin yanısıra estetik açıdan da binaya katkı sağlamaktadır.

Referans göster

Başlangıçtan Bitişe Kadar Hatasız Lojistik

Başlangıçtan Bitişe Kadar Hatasız Lojistik

Poznan Havalimanı İçin Yüzey Suyu Deşarjı

Yüzey suyu herhangi düzgün çalışan bir havalimanında hızlıca uzaklaştırılmalıdır. Polonya'nın merkezinde olan ve yakın zamanda genişletilen ve yeniden yapılandırılan Poznan Havalimanındaki yollar ve pistlerin fırtına-su yönetimi projenin en başlıca bölümüydü. Kısıtlı teslim sürelerini karşılamak ve cezai şartlardan kaçınmak için lojistik; bu uygulamanın en kritik kısmı olacaktı.

Referans göster

Karmaşık Dizayn Zorlukları Ve Mükemmel Sürdürülebilirlik

Karmaşık Dizayn Zorlukları Ve Mükemmel Sürdürülebilirlik

Bogota El Dorado Havalimanı İçin Yağmur Suyu Yönetimi

Bogota'da bulunan El Dorado havalimanı , Kolombiya'da kargo trafiğinde birinci, genel yolcu yoğunluğunda da Latin Amerika’daki üçüncü havalimanı konumundadır. Havalimanının yeni dış hatlar terminali, yağmur suyu toplaması konusunda çeşitli dizayn zorluklarını beraberinde getirmiştir. Projede, sürdürülebilirlikte en yüksek standartlara ulaşılması hedeflenmiş ve yağmur suyunun depolanarak yeniden kullanımı öngörülmüştür.

Referans göster

Batı Anadolu’nun Bölgesel Havaalanı

Batı Anadolu’nun Bölgesel Havaalanı

Zafer Havalimanı

Zafer Uluslararası Havalimanı 18 ay süren yoğun proje çalışması sonucu Kasım 2012’de açıldı. Yeni havalimanı iç ve dış hat uçuş hizmeti verirken, Türkiye’nin Batı Anadolu bölgesinde gerekli olan sosyal ve ekonomik katkıya da hizmet etmektedir. 1.5 milyon yolcu kapasitesi ile Zafer havalimanı ülkenin dördüncü yoğun havalimanıdır. Wavin QuickStream bütün çatı yüzeyleri için etkili yağmursuyu yönetimi sağlarken, olağanüstü zor inşaat koşullarında da montaj kolaylığıyla kendini ispatlamıştır.

Referans göster
Bu site çerezleri kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederek çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Katılıyorum
E-Posta bize