Hesap Oluştur

Iptal
X

Daha fazla göster

Ofisler

Wavin Quickstream® Sifonik Yağmur Suyu Drenajı

Wavin Quickstream® Sifonik Yağmur Suyu Drenajı

İstanbul Ümraniye – Modern East AVM ve Ofis Karma Projesi

Modern East Ümraniye içinde rezidans, ofis binaları ve AVM’nin yer aldığı karma bir projedir. Toplamı 46 dönüm arsa üzerinde geliştirilen projede, 600 den fazla bağımsız bölümden oluşan konut bloğu, 60 bin metrekare kiralanabilir alana sahip AVM ve toplamda 50 bin metrekare kiralanabilir alana sahip ofis blokları yer almaktadır.

Referans göster

Karmaşık Yapılarda Doğru Çözümlere Hızlı Cevap

Karmaşık Yapılarda Doğru Çözümlere Hızlı Cevap

UNIQ Kültür Merkezi

İstanbul şehrinin en önemli finans ve ticaret merkezinde yer alan UNIQ İstanbul, yemyeşil bir ortamda binalardaki çevre dostu ve enerji tasarrufu yapan uygulamaları sayesinde Leed Sertifikasına da sahip olacaktır. Toplamda 4 ana bloktan oluşan bu kompleks; iş, sanat, kültür ve eğlence hayatını birarada sunmaktadır. Toplamda 75.000m2 kapalı alanı ve 25.000m2’ den fazla yeşil, çakıl ve teras tip çatıyı bünyesinde bulunduran bu kompleks; sifonik yağmur suyu drenajında Wavin tercih etmiştir.

Referans göster

Yüksek Kalite Sunarken Maliyetlede Rekabet Edebilmek

Yüksek Kalite Sunarken Maliyetlede Rekabet Edebilmek

Eyüp Belediyesi Yeni Hizmet Binası

2012 yılı itibariyle yerel yönetim kurumları; vatandaşlara daha hızlı ve etkin hizmet verebilmek adına farklı bölgelerdeki binalarını tek çatı altına toplamaya başlamıştır. Belediye, alt hizmet birimleri, idari birimleri, kültür sanat, spor ve emniyet gibi kamu düzeninden sorumlu birimler, artık bu yeni ve modern binalarda tek çatı altından yönetilmeye başlanacaktır. 2013 yılında açılışı yapılan hizmet binalarına, bu yıl içinde yapımı devam eden ve çok kısa süre içinde açılışı yapılacak olan yeni binalar da eklenecektir. Bunlardan birisi de Eyüp Sultan Bulvarı üzerinde bulunan Eyüp Belediyesi Yeni Hizmet binasıdır.

Referans göster

Yeni Ofis Tasarımında Çevresel Mükemmellik

Yeni Ofis Tasarımında Çevresel Mükemmellik

Budapeşte’de Koşulları Belirleme

Budapeştedeki bu eski askeri kalıntı binası Avrupa’daki en çekici ve çevresel akıllı bir iş oratmlarından birine dönüştü. Daha önceden Cadet Akademi merkezi olarak kullanılan alan Officium ofis binaları, dükkanlar, dinlenme sahası ve kamu hizmetleri binasından oluşan mix bir proje olarak hayata geçirilmiştir.

Referans göster

Macaristan İlk LEED Gold Sertifikası

Macaristan İlk LEED Gold Sertifikası

K&H Bankası İçin Kurumsal Sosyal Sorumluluk

K&H Bankası için çevresel sürdürülebilirlik kurumsal sosyal sorumlulukların merkezinde yer almaktadır. Banka; Budapeşte’ nin 75.000m2’ lik Trigranit Millenium Şehir Merkezi projesi içerisindeki yeni merkez binasını Leed Gold sertifikası alabilecek şekilde geliştirdi. Bu Macaristan için ilk olacaktı. Wavin; bankanın toplam enerji ihtiyacını %15 azaltmasını sağlayacak yüzey ısıtma ve soğutma sistemleri ile kritik bir katkı sağlayacaktı.

Referans göster
Bu site çerezleri kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederek çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Katılıyorum
E-Posta bize