Hesap Oluştur

Iptal
X

Daha fazla göster

Sağlık

Eskişehir Şehir Hastanesi

Eskişehir Şehir Hastanesi

Sağlık projelerinde fark yaratıyoruz!

Akfen İnşaat tarafından üstlenilen, 2017 yılı sonunda yapımının tamamlanması ile 264 polikliniği ve 1081 yatak kapasitesiyle bölgenin sayılı hastaneleri arasındaki yerini alacak Eskişehir Şehir Hastanesi projesinde Wavin Pilsa ürünleri tercih edildi.

Referans göster

Üst yapı su tesisatı Wavin Pilsa’dan

Üst yapı su tesisatı Wavin Pilsa’dan

Ankara – Bilkent Entegre Sağlık Kampüsü

DİA Holding tarafından hayata geçirilecek Türkiye ’nin sağlık alanındaki en büyük Kamu Özel İşbirliği (KÖİ) Projesi ve Avrupa ’nın en büyük, Dünyanın tek seferde inşa edilen en büyük hastanesi olan Ankara Bilkent Entegre Sağlık Kampüsü’nün temiz ve pis su boru tesisatında Wavin Pilsa tercih edildi.

Referans göster

Sudaki Bakteri Risklerini Minimum Düzeye İndirmek

Sudaki Bakteri Risklerini Minimum Düzeye İndirmek

Maasstad Hastanesi - Rotterdam

2010 yılında açılan Rotterdam Maasstad Hastanesi, Hollanda’nın en önde hastanelerinden biri olarak kendini konumlandırmıştır. 100.000 m2 yaşam alanı üzerine kurulu hastanede 620 yatak kapasitesi bulunmaktadır. Wavin bu projeye 2005 yılında çok erken bir safhada dahil olmuştur. Dizayn takımı uzun süreli, kolay uygulanabilir ve düşük maliyetli çözümler üzerine yoğunlaşmıştır. Projede hijyen en önemli unsur olmakla birlikte, Wavin Tigris sistemleri hijyen standartlarını tam olarak karşılamıştır.

Referans göster

Başarılı Bir Takım Çalışması

Başarılı Bir Takım Çalışması

Meander Tıp Merkezi – Amersfoort’da Yeni Hastane

Yeni Meander Tıp Merkezi Hollanda’nın Amersfoort bölgesine hizmet vermektedir. Merkez 100.000 m2 alan üzerine kurulmuştur. Merkez; ışık alan, havadar ve çevrenin doğal yapısına uyum sağlanmasına özen gösterilerek inşa edilmiştir. İnşaat sırasında, yükleniciler sürekli birlikte çalışmaya gereksinim duydular ve inşaatın her aşamasında verimlilik en üst noktada tutuldu. Kuvvetli lojistik yönetimi temel gereklilikti ve Meander yapım ekipleri tedariğin özel koordinasyonundan fayda sağlamıştır.

Referans göster
Bu site çerezleri kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederek çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Katılıyorum
E-Posta bize